12 Temmuz 2011 Salı

AKP TEŞKİLATI HİPNOZA DOYDUAKP TEŞKİLATI HİPNOZA DOYDU


Gazeteci Yazar İsmail Kılınç'ın(25 yıllık usta hipnotizör) Katılımıyla Gerçekleşen Medya Ve Hipnoz Konferansı Oldukça Renkli Geçti. 

AK Parti Güngören İlçe Başkanlığımızda yapılan Medya ve Hipnoz Konferansı renkli ve oldukça coşkulu bir havada geçti. Gazeteci-Yazar İsmail Kılınç'ın konuşmacı olarak katıldığı Konferansa başta AK Parti Güngören İlçe Başkanımız Ercüment Sever olmak üzere, AK Parti İstanbul il teşkilatımız, birçok teşkilat mensubumuz, ilim adamı, işadamı, gazeteci, yazar, yapımcı, yönetmen ve çok sayıda kişi katıldı.


Hipnozun gelişmiş ülkelerde kabul görmüş bir pozitif ilim dalı olduğunu söyleyen Kılınç; hipnozun birçok alanda oldukça başarılı sonuçlar verdiğini belirtti. Hipnoz kelimesini 1841'de ilk kez Dr. James Braid'in kullandığını anlatan Kılınç, Konferansın sonunda teşkilat mensuplarımızı hipnoz etti.

Hipnotizör İsmail Kılınç Konferansta, tıbbi hipnozun tanımı, dünyada hipnozun tarihi, Türkiye'de hipnozun tarihi, hipnozun kullanım sahaları, hipnoz transları, hipnozun diğer ilimlerle ilişkisi, oto hipnoz, kişisel gelişimde hipnoz, toplum hayatında hipnoz, Hipnoz ve keşifler, hipnoz ilmindeki son gelişmeler, hipnoz ve telepati konularına yer verdi.

TÜRKİYE'DE İLK DEFA 

Ayrıca Hipnotizör İsmail Kılınç medya ve hipnoz sahasında sinema filmleri ve hipnoz, tiyatro ve hipnoz, tv filmleri, diziler ve hipnoz, tv reklamları, tv haberleri ve hipnoz, haber ajansları ve hipnoz konularına değindi.


Medya ve Hipnoz konusunda Türkiye'de ilk olan konferanta 25 yıllık usta Hipnotizör İsmail Kılınç; "Hipnoz ABD'de en çok diş hekimliği sahasında kullanılıyor. Ancak ben inanıyorum ki bir yönetmenin daha çok hipnoz ilmine ihtiyacı var. Bütün artislerin kendi rollerine inanarak rolünü oynadığı bir film sıradan bir filme göre çok daha başarılı olacaktır. Fatih Sultan Mehmet olduğuna inananan ve inanarak o rolü oynayan bir sanatçı elbette daha başarılı olacaktır" dedi. İnsanların diğer insanlarla kurduğu diyaloglarda pozitif ve negatif etkilendiklerine de dikkat çeken Kılınç, insanların hipnoz hakkında genel bilgi edinerek ruhlarında açılan bazı derin yaralardan kurtulabileceklerini söyledi.

Hipnotizör İsmail Kılınç kendisine sorulan; "Sujenin hipnozdan çıkmama ihtimali var mıdır?"  sorusuna; "Ben 22 yılda binlerce insan hipnoz ettim. Böyle bir problemle karşılaşmadım. Dünya genelinde de böyle bir problem yok. Suje normal uykuya geçer ve kendiliğinden uyanır" dedi.

Konferansa Ankara'da başka programı dolayısıyla katılamayan İstanbul Milletvekilimiz Halide İncekara kutlama mesajı gönderdi.
 Konferansın kapanış konuşmasını yapan AK Parti Güngören İlçe Başkanımız Ercüment Sever Konferansın katılımcılar için çok faydalı olduğuna dikkat çekerek; "Hipnozun bilinmeyen yönlerini öğrenmiş olduk. Oldukça faydalı bir konferans oldu" dedi. Ayrıca AK Parti Güngören İlçe Başkanı Ercüment Sever Hipnotizör İsmail Kılınç'a yaptığı konferanstan ötürü teşekkür etti.

NOT: İstanbulun çeşitli ilçelerinden gelerek konferansa teşrif eden çok değerli misafirlere, Bizleri en güzel bir şekilde ağırlayan AK Parti Güngören İlçe Başkanı Ercüment Sever Bey'e, konferans için beni davet eden ve hazırladığı "Son Mektup" filmiyle 'Türkiye Birinciliği Ödülü' alan Yönetmen Abdurrahman Tuncel Bey'e teşekkürler. DETAYLI BİLGİ: http://www.akparti.org.tr/gnsayfa/ilce/haber.asp?haber_id=25452&kategori=8


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder